iKamper Mini

V roku 2019 spoločnosť iKamper predstavila výnimočný stan iKamper Mini s kapacitou 2 osoby, pevnou kopulou a možnosťou skladať stan do mimoriadne kompaktných rozmerov. 

Vďaka nízkej hmotnosti a malým rozmerom, je model iKamper Mini vhodný aj pre menšie osobné vozidlá:

Mini

Mini

Mini

Mini

 

mini

Stan vo vnútri vďaka pôsobí mimoriadne priestranne, vďaka bočným oknám je prefektne prevetrateľný a v kombinácií so strešným oknom výborne presvetlený. V stane je matrac z pamäťovej peny. 

priestor

 

 

Ceny autostanov: 

SKYCamp Mini  3099€ s DPH

eshop s autostanmi a príslušenstvom nájdete - iKamper on-line

 

Od "starších" súrodencov si zachoval mimoriadne rýchle rozkladanie a skladanie (do jednej minúty). Je veľmi ľahký iba 57kg, teda vhodný aj pre vozidlá s dynamickým zaťažením strechy 60kg. (pre umiestnenie stanu je podstatná statická nosnosť trechy, ktorá je často okolo 400kg)

Celá stavba boxu/stanu prepracovaná do najmenších detailov. Stan je rozložený naozaj do jednej minúty. Rozloženie je fyzicky nenáročné. Po odistení zámkových častí stačí jednoducho potlačiť vrchnú kopulu boxu a hydraulické spery zodvihnú stan do finálnej pozície.

Vrchná pláštenka je z nepremokavého odolného polyesteru 150D (PU 3000 mm). Je ľahko oddeliteľná pre prípadné vysušenie kondenzu.

Materiály sú z priedušného materiálu - izolácia je z poly-bavlneného plátna (300gsm).

Samotná spodná časť respektíve dno stanu je z dvojrstvového hliníkového panela s izolačnou komorou. To znižuje vytváranie kondenzu počas spánku.

 

Prihlásenie